רצינות, מקצועיות ואמינות
 
 
 
עמיר אושפיז - משרד עורכי דין
 
 
 
 
 
5
4 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
השאירו פרטים לתיאום פגישה עם עו"ד עמיר אושפיז:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
עו"ד עמיר אושפיז השלים בהצלחה יתרה לימודי משפטים (LL.B) וברשותו גם תואר ראשון עם התמחות במנהל עסקים ובניהול משאבי אנוש מטעם אוניברסיטת בן גוריון שבבאר-שבע. עוד קודם לכן סיים שירות צבאי בקבע כקצין בדרגת סרן (כיום משרת במילואים כקצין בדרגת רס"ן).

ב-2008 הצטרף כחבר ללשכת עורכי הדין בישראל, לאחר שסיים התמחות במשרד עורכי הדין הדר את בר-חנין. כיום הוא מנהל משרד עצמאי בקריית אונו ומעניק ייעוץ במגוון תחומים, בדגש על דיני עבודה וחדלות פירעון (לרבות חובות, הוצל"פ ופשיטת רגל). לאורך השנים עבר השתלמויות בנושאים רבים, מה שאפשר לו להגדיל משמעותית את סל הפתרונות המשפטיים של משרדו.
 
 

מסתכלים למציאות בעיניים

 
הקו שמנחה את עו"ד אושפיז הוא מציאת הפתרון האולטימטיבי עבור הלקוח, בעלות הוגנת ומקובלת וללא כל הבטחות שווא. הוא תמיד מקפיד לומר ללקוחותיו את האמת, קשה ככל שתהיה, כי רק כך יוכלו לראות על המצב בצורה מפוכחת. כל זאת תוך ביצוע עבודה משפטית יסודית, אמינה ויצירתית עד לסיום המשבר.
 

טעויות אפשר לתקן – גם כשמדובר בחובות

 
רבים מלקוחותיו של עו"ד אושפיז, פרטיים ועסקיים כאחד, פונים אליו מכיוון שנקלעו לחובות שאין באפשרותם להחזיר. תפקידו הוא להציג בפניהם את האור בקצה המנהרה, לבחון היטב את דרכי הפעולה הקיימות ולהציע פתרונות איכותיים.
 
 
 
עו"ד עמיר אושפיז
 
 
 
 
לא פעם הלקוחות אינם מודעים כלל לזכויותיהם כחייבים, ובעזרת הייעוץ והליווי של עו"ד אושפיז הם מבינים כי למרות הכול, קיימת האפשרות להתחיל מחדש.
 

תעודות הסמכה והשתלמויות